Financování

Financování

Nabízíme Vám financování od společnosti PSA Finance, která nabízí pod obchodní značkou CITROEN FINANCIAL SERVICES následující produkty:

Spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je v případě PSA Finance 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.

Operativní leasing / Full service leasing
Jde o obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele.

Pojištění

Pod značkou Citroen Pojištění a Peugeot Pojištění vám zajistíme opravu auta u vašeho obvyklého značkového prodejce nebo u jiného autorizovaného servisu. Máte tak jistotu, že bude oprava provedena pomocí originálních dílů a v souladu se zárukou výrobce.


Vážení zákazníci,  
 
V souvislosti s nařízením Vlády ČR jsme byli nuceni přijmout následující opatření: 

ZÁKAZ vstupu do prostor autoservisu bez zakryti úst a nosu. Zákazníci, kteří nemají roušku, mohou použít šátky, šály, ručně šité roušky a jiná alternativní řešení. 

SERVIS VOZIDEL JE OTEVŘEN PO – PÁ OD 7:30 – 16:00.  
  PROSÍME O TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ PŘEDEM.  
 
Showroom nových a ojetých vozidel je až do odvolání uzavřen. Prodej vozidel probíhá nadále ONLINE, tzn. přes internet, telefonem nebo mailovou komunikací. 


Nadále fungujeme na všech telefonních číslech a emailech. 
 
Servis: Jaroslav Mittelbach, 474 687 078, servis@autohruby.cz
Náhradní díly: Milan Lochovský, 474 687 078, sklad@autohruby.cz
Prodej: Karel Lochovský, 728 742 295, lochovsky@autohruby.cz