O nás

Náš tým je tu pro vaše čtyřkolé miláčky.
Stále nasloucháme přáním a požadavkům našich zákazníků.

V roce 1992 byla založena firma Erich Hrubý, ta se specializovala na opravu vozů zn. Citroën a Peugeot. V roce 1997 jsme se stali autorizovaným členem servisní a prodejní sítě Citroën a vybudovali nový autosalon. Od té doby se věnujeme servisní a prodejní činnosti. V průběhu let jsme dále vybudovali klempířskou dílnu, lakovnu, nový sklad ND, autobazar a odstavnou plochu pro nová vozidla. V dubnu 2004 byla založena firma AUTO HRUBÝ s.r.o., která v plné míře převzala zaměstnance, a činnost firmy ERICH HRUBÝ. V červnu roku 2011 jsme se stali autorizovaným prodejcem a opravcem vozů Mitsubishi.

V současné době se firma nadále zabývá prodejem a servisem vozů Citroën ve Vysoké Peci u Chomutova. V rámci poskytování kvalitních a kompletních služeb se zabýváme prodejem nových a ojetých vozů, záručním a pozáručním servisem, klempířskými lakýrnickými pracemi, prodejem náhradních dílů a příslušenství, nonstop asistenční službou, půjčování náhradních vozidel, pneuservisem s úschovou pneumatik a odtahovou službou. Najdete nás ve Vysoké Peci u Chomutova.

Vážení zákazníci,  
 
V souvislosti s nařízením Vlády ČR jsme byli nuceni přijmout následující opatření: 

ZÁKAZ vstupu do prostor autoservisu bez zakryti úst a nosu. Zákazníci, kteří nemají roušku, mohou použít šátky, šály, ručně šité roušky a jiná alternativní řešení. 

SERVIS VOZIDEL JE OTEVŘEN PO – PÁ OD 7:30 – 16:00.  
  PROSÍME O TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ PŘEDEM.  
 
Showroom nových a ojetých vozidel je až do odvolání uzavřen. Prodej vozidel probíhá nadále ONLINE, tzn. přes internet, telefonem nebo mailovou komunikací. 


Nadále fungujeme na všech telefonních číslech a emailech. 
 
Servis: Jaroslav Mittelbach, 474 687 078, servis@autohruby.cz
Náhradní díly: Milan Lochovský, 474 687 078, sklad@autohruby.cz
Prodej: Karel Lochovský, 728 742 295, lochovsky@autohruby.cz